Gizlilik Politikası

Değerli CH MODA TASARIM TEKSTİL LTD ŞTİ Üyesi,

CH MODA TASARIM TEKSTİL LTD ŞTİ, müşterilere daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) talep etmektedir. Toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesi amacıyla sadece CH MODA TASARIM TEKSTİL LTD ŞTİ bünyesinde kullanılmaktadır.

CH MODA TASARIM TEKSTİL LTD ŞTİ, üyelik formlarından topladığı bilgileri, üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır. Ayrıca, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istenen kişisel bilgiler dışında, site kullanımı sırasında izlenen ziyaretçi hareket ve tercihleri analiz edilerek, kişisel bilgiler içermeyen istatistiksel veriler CH MODA TASARIM TEKSTİL LTD ŞTİ müşterilerine daha özel bir alışveriş deneyimi sunmak amacıyla iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, resmi makamlarca usulü dairesinde talep edilmesi veya yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, CH MODA TASARIM TEKSTİL LTD ŞTİ veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemler CH MODA TASARIM TEKSTİL LTD ŞTİ arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmektedir.

Üyelerimiz, kişisel verileri üzerinde çeşitli haklara sahiptir. CH MODA TASARIM TEKSTİL LTD ŞTİ’ye başvurarak bu haklardan faydalanabilirler.

Saygılarımla,

[CH MODA TASARIM TEKSTİL LTD ŞTİ